מאז ומעולם, בכל רחבי העולם, בני אדם אוהבים להתחדש ולקנות לקראת החגים.
חג מהווה הזדמנות טובה לשנות קצת את עיצוב הבית, לעדכן את המלתחה ואף לפנק את עצמנו בשלל מתנות.
אבל האם קניות לפני החג הן אכן משתלמות יותר? ועד כמה זה באמת שווה?
איגדנו לכם את כל הסיבות למה קניות לקראת החג הן אכן הדבר המשתלם ביותר לעשות

1. המלאי לחג מגיע כחודשיים לפני החג ולכן המקדימים להזמין נהנים מאספקה מהירה
אחד הדברים המתסכלים ביותר הינו לקנות מוצר חדש, להתלהב ממנו בחנות, ואז לחכות מלא חודשים עד שהוא מגיע. כאשר קונים לפני החגים נמנעים ממצב זה ומקבלים את המוצרים במהירות מבלי להמתין! חברות הריהוט רוכשו ומקבלות את הרהיטים מראש ולכן הלקוח מרוויח

2. כדי לקבל לפסח כדאי להקדים להזמין
לקוחות שמעוניינים להנות מהריהוט החדש כבר בחג הפסח צריכים לחשוב ולתכנן מראשתקופת לפני החגים הינה תקופה שרבים קונים ומזמינים, ועלינו לתכנן מראש כדי שהרהיטים יגיעו בזמןעלינו לזכור שריהוט מסוים מוזמן במיוחד לפי הצבעים וחומרים שביקשנו ועל כן תהליך הייצור, הייבוא והשינוע לביתנו יכול לקחת זמןככל שנזמין מראש כך נוודא שהמוצר יגיע כמה שיותר מהר ויהיה מוכן לחג. הרעיון הוא להזמין היוםולקבל לפסח.

3. לבוא לבחור בנחת
אחד הדברים המתסכלים בקניות בחג עצמו זה העומסהחנויות מפוצצות באנשים, קשה מאד לקבל יחס אישי מהמוכרים והמלאי מוגבל כי הכל נחטף. ולכן קניות לפני החג מוכיחות את עצמן כאחת ההחלטות היעילותכולנו אוהבים לשוטט בנחת בחנות, להתייעץ עם המוכרים ולקבל מהם את מלוא תשומת הלב ולבחור משלל האופציות הקיימות ללא לחץ.

4. רוצים להתחדש באנרגיות אביביות!
מה יותר כיף מלהתרענן לקראת האביב? הבית שלנו הוא המקום החשוב ביותר בחיינו ומרכז האנרגיה שמשפיעה על כל מה שאנו חווים. על כן, חשוב מפעם לפעם לשנות, לרענן, לגוון ולייצר אווירה קסומה והרמונית בבית שלנו כדי לקבל כוחות ואנרגיות מחודשים. תקופת האביב היא תקופה מושלמת להתחדשות והתרעננות.

 

5. מה יותר שווה מאירוח בחג באווירה מחודשת?
כולנו מארחים בחגים את הקרובים לנו ורוצים לייצר אווירה נעימה, כיפית ומזמינה כדי שיהיה נעים וכיף עם המשפחה והחברים, ואיזה סיטואציה יותר מושלמת מחג כדי להשוויץ בפני האורחים בעיצוב החדש של הסלון שלנו, ולהנות עם הקרובים לנו מספה חדשה / שולחן אוכל מפנק או מזנון יפהפה שפותח את החלל ומכניס אווירה יוקרתית ומעוצבת לחלק הכי חשוב בבית שלנו?

6. טרייד איןדיל מהחלומות
אז עסקנו רבות ברצון שלנו להתחדש ולרענן את הבית, אבל מה עושים עם הסלון הישן?
ובכן עסקאות טרייד אין הן דבר שקורה יותר ויותר וללא ספק מוכיח את עצמו כמשתלם ביותרמחזירים את הסלון הישן ומקבלים עסקה מוזלת ומחיר חלומי על הסלון החדש! כך גם התחדשנו וגם דאגנו להפטר בפעם אחת ממערכת הישיבה הקודמת.


7. פריסת תשלומים מיוחדת לקראת החג – עד 36 תשלומים שווים
בחגים הרבה מחברות הריהוט מאפשרות פריסת תשלומים הרבה יותר רחבה מה שיכול להקל עליכם משמעותית את הרכישה ויעשה הבדל גדול ביותר
על כן בהחלט מומלץ וכדאי לבצע רכישות בתקופה שלפני החגים ולא לפספס את ההזדמנות