ראש השנה מסמל תקופה של התחדשות, התרעננות, שינויים והתחלות חדשות.
החג הינו הזדמנות מעולה לרובנו לעשות שינויים קטנים בבית ולרענן אותו לקראת האורחים והמשפחה שהולכים להגיע – הרי הכי כיף להשוויץ בסלון והבית כולו ולא רק בפינת האוכל החגיגית.
חלקנו הולכים על שיפוץ מלא אבל רובנו מסתפקים במתיחת פנים עדינה שניתן לעשות בעזרת מספר שינויים פשוטים ובסיסיים שישנו לנו לחלוטין את התחושה והעיצוב של כל הבית.
אז על איזה שינויים קלילים אנחנו מדברים? הנה מספר טיפים לשדרוג הבית לקראת החג!

החלפה ורענון של כריות הסלון שלנו –
בסכום מינימלי ואפס מאמץ נוכל ברגע לשנות את כל הלוק של הסלון שלנו ואף להכניס לו צבע חדש וחגיגי.

צביעת אחד הקירות בגוון שונה משאר הבית –
הוספת צבע נוסף לחלל הבית תיצור בו עוד עומק ותוסיף מימד עיצובי מעניין. כמובן שלא חייבים להתפרע עם צבע נועז – גם שימוש בגווני בז׳ ומוקה יכולים לייצר שינוי משמעותי בחלל הבית.

שדרוג שולחן האוכל עצמו –
כל חלל האירוח שלנו יכול להשתנות מקצה לקצה ברגע שנחליף את השולחן עצמו לשולחן מודרני, אלגנטי ומלא שיק. שולחנות כאלה נשארים לשנים רבות אבל מפעם לפעם כדאי ואף רצוי לשדרג אותם – זה ישנה את התחושה כולה ויעניק לחלל האירוח תחושה חדשה וכיפית.

שימוש באקססוריז יפים שיתרמו לאווירה –
בעזרת מספר אקססוריז קטנים ופשוטים תוכלו להכניס צבע ומלא סטייל לבית שלכם. שילוב נכון של גוונים וחומרים יוסיף מלא עניין ואלגנטיות לסלון ואף לחללים נוספים כמו המטבח, חדרי השינה ואפילו השירותים.

החלפת מערכת הישיבה בסלון –
אין ספק שהדבר המרכזי שיתן את הטון בסלון שלכם הינו הספה – ספה חדשה ורעננה תגרום לכם להרגיש כאילו עברתם לבית חדש, תוסיף שיקיות ותחושה נעימה. כמובן שחשוב לקחת בחשבון את טיב החומרים שמהם הספה עשויה ולוודא שהיא סופר נוחה וכיפית.

תלייה של תמונות חדשות –
אין ספק שהתמונות שנבחר ישפיעו מאד על האווירה הכללית של עיצוב הסלון שלנו ובשינוי פשוט כמו זה ניתן לייצר תחושה של התחדשות ברגע.

מקווים שהטיפים שלנו היו מועילים ומאחלים לכם חג שמח ושנה ומתוקה מבית דיבאני סנטר!