עולם העיצוב הינו עולם דינמי שמשתנה כל הזמן ונע בין אופנות לפתרונות נוחים וחשובים שמאפשרים לנו לחיות בבית שיהיה לנו בו נעים וטוב. בשנים האחרונות נראה כי ספות שהופכות למיטות זוגיות הן הטרנד הכי חם – הוא נותן לנו פתרון של שניים באחד – ומאפשר לנו להפוך את הסלון שלנו לחדר שינה נוח ומפנק בשניות.

משפחתיות, אצל רובנו, היא ערך עליון. בחגים ובשמחות – אין כיף גדול יותר מלבלות עם הקרובים לנו ביותר (גם חברים הם משפחה!  – לאכול, לשתות, לבלות ולצחוק יחד.אירוח הקרובים לנו והכנסת אורחים הם עולם שלם, שהפך להיות סוג של אמנות של ממש – לבשל, לארגן, לסדר ועם זאת למצוא זמן לשבת עם האורחים לצחוק ולהנות יחד. אבל אירוח אמיתי, הוא כזה שלא נעצר בסוף הערב – אירוח ללילה שממשיך גם לבוקר שלמחרת! כי למה לעצור את החגיגה עד שיש סיבה למסיבה? בימים אלה ניתן למצוא ספות מרהיבות ביופיין, נוחות ומעוצבות שבלחיצת כפתור הופכות למיטות זוגיות סופר נעימות וכיפיות וכך ניתןלארח את אלה שמגיעים במיוחד מרחוק בלי שום בעיה ובלי צורך בחדר אורחים נוסף!כי מה יותר כיף מלהמשיך את החגיגה עם האהובים שלנו וגם להתעורר איתם בבוקר?

בשנים האחרונות עניין הספות-מיטות עבר שינוי של ממש.

אם בעבר הספות הללו לא היו הכי מזמינות והמיטות לא הכי נוחות – נראה כי היום הספות מגיעות בדגמים הכי אופנתיים ושיקיים שיש וכשהן ב׳מצב ספה׳ – לא ניתן בכלל להבחין כי הן הופכות למיטהכלכך בקלות.
המיטות הפכו נוחות בטירוף ועשויות ממזרונים איכותיים ביותר – מי שישן עליהן יחווה חוויה של מיטה זוגית מפנקת לכל דבר ועניין.

הפונקציונליות של הספה מיטה מדהימה – היא מותאמת לחללים בעלי מקום מוגבל כמו סלון ובפעולה סופר פשוטה ומהירה הופכת למיטה זוגית מפנקת – הסלון שלנו הופך לחדר שינה לכל דבר וענייןברגע.
ניתן להשיג את הספה נפתחת למיטה במבחר גדלים להתאמה מירבית לחלל הספציפי שנבחר – הן מגיעות במידות 1.40 / 1.60 / 1.80 ובנוסף יכולות להגיע הן כחלק מסלון פינתי והן כספה תלתמושבית.

אז מה הם השיקולים החשובים להתחשב בהם בקניית ספה נפתחת למיטה זוגית?

קודם כל חשוב מאד מאד לוודא את איכות המילוי והמזרון של המיטה – אנו רוצים לקנות רהיט שיחזיק לנו לשנים וישמר לנו במצב מקסימלי ובמקביל שיהיה נוח, מזמין ונעים לאורחים שלנו. על כן חשובלבחור במוצר שיהיה עשוי מרכיבים איכותיים, בסיס ספה חזק ויציב, מילוי איכותי ורך וריפוד נעים.

חשוב לוודא שהסלון שלנו אכן יכול להכיל את גודל המיטה כשהיא נפתחת – שיהיה לנו לאן להזיז את שאר הרהיטים ושהכל יעשה בקלות ובנוחות כך שזה יהיה פרקטי ובאמת נשתמש באופציה הזוונממש אותה כמה שרק ניתן.